slider
slider
slider
slider

Koncert mikołajkowy

Dzień 9 grudnia 2019 na długo w naszych głowach zagości jako data jednego z najbardziej muzycznych oraz radosnych dni. W tym dniu od 3 do 5 godziny lekcyjnej mieliśmy przyjemność zobaczyć w akcji naszych zdolnych uczniów, którzy zaprezentowali nam swoje talenty artystyczne. Biletem wstępu na to wydarzenie były paczki z środkami higieny oraz artykułami papierniczymi, które były następnie przekazane dla Domu Dziecka w Puławach.

Plejada gwiazd i gama utworów była szeroka, więc nie mogliśmy narzekać na chociaż chwilę nudy.
Wszyscy stanęli na wysokości zadania, które mimo wszystko nie było takie proste, jak mogło się wydawać - zainteresowanie publiczności próbowali wzbudzić na różne sposoby - poprzez interakcję z nią, rozbawienie jej żartami czy wzruszenie do łez. Każda chwila występów i przerw była wykorzystana w 100% przez naszych gości.

Na scenie mogliśmy zobaczyć m.in. Zespół Malinowski i Partnerzy, Natalię Jaworską, "Kacperkas", Zuzię Czmiel, Magde Sujkę, Marlenę Piaseczną, Julkę Stępień, Gabrysię Milde, Szymona Fajbuś, Mateusza Stróżka, Basię Benicką, Zespół Trzy oraz The Basementees.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy zdecydowali się występować na tym wydarzeniu, w końcu to wy stworzyliście świetny klimat na scenie jak i poza nią.