slider
slider
slider
slider

konkursy

Osiągnięcia roku 2012/2013

Uczeń

Klasa

Kategoria

Opis

Bąkała Mateusz

3a

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna " O diamentowy indeks AGH

II etap

Bisek Agata

1f

Konkurs " Ojczyzna Polszczyzna"

3 miejsce w II etapie

Bisek Agata

1f

Konkurs "Olimpiada Solidarności"

II etap

Błaszczak Mateusz

3f

Olimpiada Historyczna

II etap

Błaszczak Mateusz

3f

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

II etap

Borkowski Mateusz

2d

XXXIX Olimiada Geograficzna

II etap

Buczyńska Paulina

3f

Konkurs "Lubelszczyzna- moje miejsce, moja przyszłość

8 miejsce

Buczyńska Paulina

3f

Olimpiada Historyczna

II część etapu okręgowego

Buczyńska Paulina

3f

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

etap okręgowy

Buczyńska Paulina

3f

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

II etap

Bzdzikot Joanna

3f

Olimpiada Historyczna

I część etapu okręgowego

Bzdzikot Joanna

3f

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

etap okręgowy

Bzdzikot Joanna

3f

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

II etap

Chadaj Agata

2i

Olimpiada matematyczna "O diamentowy indeks AGH"

II etap

Czarnowski Paweł

2h

XXXIX Olimiada Geograficzna

etap okręgowy

Dzyr Agata

2h

OlimpiadaTeologii Katolickiej

etap diecezjalny

Frycz Wojciech

2c

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

8 miejsce w województwie

Gawrjołek Dominika

2b

Ogólnopolski konkurs " Ojczyzna – Polszczyzna"

wyróżnienie na etapie wojewódzkim

Gibaszek Agata

2e

XXXIX Olimiada Geograficzna

II etap

Góra Jan

2d

Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa

IX miejsce

Góra Jan

2d

Mistrzostwa Polski w szachach

 

Góra Jan

2d

XX Olimpiada Informatyczna

II etap

Grabiński Piotr

3a

Wojewódzki Konkurs Insrumentalistów

wyróżnienie

Imańska Magdalena

3e

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

II etap

Jaworska Agata

2h

Olimpiada Ekologiczna

etap wojewódzki

Jędra  Michał

1a

XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

finalista

Jurkowska Justyna

3g

Olimpiada Biologiczna

Etap okręgowy

Kafel Krzysztof

1g

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Kazimierzu Wielkim

III miejsce 

Kalinowski Patryk

3f

Olimpiada Historyczna

etap centralny

Kalinowski Patryk

3f

Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym

II etap

Kalinowski Patryk

3f

Olimpiada Teologii Katolickiej

II etap

Kalinowski Patryk

3f

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

II etap

Kalinowski Patryk

3f

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

II etap

Kalinowski Patryk

3f

Olmpiada Literatury i Języka Polskiego

etap okręgowy

Kamińska Emilia

1h

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Kazimierzu Wielkim

etap okręgowy

Kamińska Emilia

1h

Ogólnopolski Konkurs Literacki - Zabawa w baśni pisanie

III miejsce

Kamińska Emilia

1h

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

etap okręgowy

Korecka Maja

2f

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

2 miejsce w województwie

Korecka Maja

2f

Olimpiada Historyczna

etap okręgowy

Kozłowski Jakub

3g

Olimpiada Biologiczna

etap okręgowy

Kraszewski Piotr

1b

Olipiada Solidarności Dwie Dekady Historii

etap wojewódzki

Kuc Piotr

2a

XX Olimpiada Informatyczna

II etap

Kuta Bartłomiej

3e

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

II etap

Kuta Ewa

3h

Olimpiada Biologiczna

etap okręgowy

Lewtak Łukasz

3f

Olimpiada Języka Hiszpanskiego

II etap

Maciąg Karolina

2f

XXXIX Olimiada Geograficzna

etap okręgowy

Magryta Kamil

2c

Olimpiada Informatyczna

II etap

Malczak Monika

3h

IV Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus

1 miejsce

Malczak Monika

3h

IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki " Kwietnik 2012"

2 miejsce

Malczak Monika

3h

Ogólnopolski Konkurs Wokalny " Wiktoria 2012"

1 miejsce

Malczak Monika

3h

V Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki w Działdowie

finalistka

Matyjasek Marcin

2d

XXXIX Olimiada Geograficzna

II etap

Miarka Jakub

2a

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

8 miejsce

Mizak Gabriela

1f

Konkurs " Ojczyzna Polszczyzna"

3 miejsce

Molendowska Malwina

3a

Olimpiada Języka Hiszpanskiego

etap okręgowy

Mroczkowska Zuzanna

2b

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

II etap

Nowacki Grzegorz

1b

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

6 miejsce w województwie

Ociesa Dominik

2e

XVI Jesienny Konkurs Recytatorski

laureat wojewódzki

Piaseczna Monika

2f

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

etap okręgowy

Plewicka Magdalena

2e

XXXIX Olimiada Geograficzna

II etap

Seremak Wioletta

2e

Konkurs " Wojenne dzieciństwo" organizowany przez IPN

III miejsce

Seremak Wioletta

2e

V Międzynarodowy Plener Malarski

laureatka ( I miejsce)

Smęt Agnieszka

2b

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

wyróżnienie

Sobieszek Karolina

2f

Olimpiada Historyczna

etap okręgowy

Stolarz Piotr

3c

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "O diamentowy indeks AGH"

II etap

Streich Kamila

2h

Regionalny Konkurs Antynikotynowy

2 miejsce

Sykut Jaroslaw

2i

Olimpiada Biologiczna

etap okręgowy

Sykut Jaroslaw

2i

Olimpiada Ekologiczna

etap wojewódzki

Szalachwij Jakub

3f

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Kazimierzu Wielkim

etap okręgowy

Szałachwij Jakub

3f

Olimpiada Historyczna

stopień centralny

Szałachwij Jakub

3f

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

etap okręgowy

Szałachwij Jakub

3f

Olimpiada Przedsiębiorczości

II etap

Szałachwij Jakub

3f

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

II etap

Szmajda Katarzyna

1e

XXXIX Olimiada Geograficzna

etap okręgowy

Szostak Patrycja

2i

Powiatowy Konkurs " Nikotynie Nie " kategoria plakat

1 miejsce

Śpiewak Joanna

1g

XXXIX Olimiada Geograficzna

II etap

Turlewicz Michał

3f

Konkurs "Lubelszczyzna- moje miejsce, moja przyszłość

3 miejsce

Turlewicz Michał

3f

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

II etap

Wiatr Agata

2f

Kuratoryjny Konkurs Literacki " Moje Boże Narodzenie"

1 miejsce

Wiatr Agata

2f

Olimpiada Historyczna

etap okręgowy

Wiejak Magdalena

2f

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

etap okręgowy

Wolska Monika

2h

Olimpiada Biologiczna

etap wojewódzki

Wróbel Jacek

3a

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna " O diamentowy indeks AGH

II etap

Wróbel Jacek

3a

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

II etap

Wróbel Jacek

3a

XXXIX Olimiada Geograficzna

etap okręgowy

Osiągnięcia roku 2011/2012

  • Mateusz Bąkała zajął I miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Matematycznym organizowanego przez Politechnikę Warszawską
  • Mateusz Bąkała i Mateusz Chadaj zostali finalistami ogólnopolskiego konkursu matematycznego organizowanego przez WAT w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Archimedes”
  • Mateusz Bąkała, osiągnął bardzo dobry wynik w  konkursie – Matematycznym – Kangur
  • Bartosz Grabczak, Piotr Stolarz  uzyskali tytuł laureata w wojewódzkim konkursie fizycznym „Rok przed maturą”
  • Kamil Wojtowicz, Konrad Dołowy zdobyli tytuł „taon” w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”,